صفحه اصلی

اطلاعیه شماره ۱۴ درس ریاضی مهندسی-نمرات نهایی
۸ اسفند ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی
اطلاعیه در مورد نحوه محاسبه نمره این درس به پیوست آمده است.
با آرزوی موفقیت
اطلاعیه
اطلاعیه شماره ۱۳ درس ریاضی مهندسی
۳ اسفند ۹۹


اطلاعیه شماره ۵ ریاضی عمومی ۱ - اعلام نمرات
۲ اسفند ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ١(گروه ١ تا ٤)

نمرات پایان ترم این درس در بخش نمرات قابل دسترسی است.
توجه کنید نمره کامل برای آزمون تستی پایان ترم، برابر ۶۰ نمره در نظر گرفته شده است و برای تاخیر در هر یک از سوالات تشریحی پایان ترم، ۰.۴ نمره کسر شده است. همچنین لازم به ذکر است که تصحیح سوالات، دو هفته قبل به پایان رسیده بود اما به دلیل مشکلاتی که در سامانه cw وجود داشت، امر یکسان سازی نمرات با وقفه مواجه شد.
برای ثبت درخواست بازبینی احتمالی به نمرات داده شده، می‌توانید از ۲ اسفند ماه، به این لینک مراجعه کنید.
خواهشمند است در هنگام ثبت درخواست به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. شما از مجموع ۱۴ سوال آزمونک ها و آزمون پایان ترم، می توانید فقط برای ۴ سوال درخواست بازبینی دهید. درخواست های شما به ترتیب الویت وارد شده بررسی می شوند. درصورتی که هر یک از درخواست ها وارد باشد، آنگاه درخواست های بعدی بررسی خواهند شد. در غیر این صورت، اولویت های بعدی بازبینی نخواهند شد. در نتیجه، در انتخاب اولویت های خود دقت لازم را داشته باشید.

  2. حتما دلایل کافی و موجه در توجیه درخواست های خود ذکر کنید. (درخواست‌های بدون دلیل بررسی نخواهند شد).

  3. زمان نهایی ثبت درخواست تا پایان روز ۴ اسفند ماه می باشد.

  4. تنها راه ثبت درخواست بازبینی، از طریق گوگل فرم در لینک اعلام شده است.


با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ معادلات دیفرانسیل-بازبینی و آزمون شفاهی
۲۱ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

شما می توانید با مراجعه به وبسایت دروس سرویس به بخش نمرات نمره آزمون پایان ترم خود را مشاهده کنید.
همچنین پس از مشاهده بارم بندی و کلید سوالات چنانچه دانشجو به نمره خود معترض است می‌تواند با مراجعه به گوگل فرم در این لینک درخواست بازبینی خود را از تاریخ چهارشنبه ۲۲ بهمن تا پایان روز جمعه ۲۴ بهمن ثبت کند.
توجه به نکات زیر در هنگام ثبت درخواست بازبینی ضروری می‌باشد و درخواست‌های خارج از چهارچوب مطرح شده بررسی نخواهد شد.

  1. هر دانشجو می‌تواند درخواست بازبینی مجدد را حداکثر برای دو سوال و با ارائه دلایل و توضیحات کافی ارائه دهد. در صورت ثبت درخواست بازبینی برای بیشتر از دو سوال، به هیچ کدام از درخواست‌های بازبینی رسیدگی نخواهد شد.

  2. درخواست‌های بازبینی که با ارائه توضحات مستدل کافی همراه نباشد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. به طور خاص از درج عبارتهاى «لطفا با ارفاق بيشترى تصحيح كنيد»، «راه حل من مستحق نمره بيشترى است»، «لطفا مجددا بررسى كنيد. با تشكر!» و عبارتهاى مشابه خوددارى كنيد.

  3. در نهایت توجه فرمایید که ارائه درخواست‌های منطقی و مستدل قطعا موجب بالارفتن روال تصحیح و دقت بیشتر در تعیین نمرات نهایی خواهد بود. لذا خواهشمند است از هرگونه درخواست بازبینی بدون دلیل خودداری فرمایید. بدیهی است با توجه به دقت اضافی که برای بررسی درخواست‌های بازبینی توسط گروه مصححین صرف خواهد شد، احتمال هرنوع تغییر نمره مثبت و یا منفی پس از بررسی هر یک از درخواست‌های بازبینی وجود دارد.


همچنین, برای دانشجویان گروه ۲۲۰۳۴۱ (گروه دکتر جعفری)، آزمون شفاهی برگزار خواهد شد.
در مجموع ۳۰ دانشجو در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۳ و ۲۴ بهمن از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برای آزمون شفاهی دعوت خواهند شد.
در هر روز از ۱۵ نفر آزمون شفاهی گرفته می شود که اسامی این افراد، همان روز ساعت ۱۱ در سامانه cw اعلام می شود.
مدت زمان آزمون هر نفر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است و کسانی که اسم آنها در لیست آزمون شفاهی اعلام شده باید به همان ترتیب، در کلاس مجازی دکتر جعفری به آدرس https://vc.sharif.edu/ch/ajafari حضور پیدا کنند.
مفاد امتحان شفاهی شامل موضوعات مطرح شده در سوالات پایان ترم و میان ترم (نه دقیقا خود سوالات) می‌باشد.
بدیهی است عواقب حضور نیافتن در آزمون شفاهی بر عهده خود دانشجو می‌باشد.
در ضمن احراز هویت بصورت تصویری از دانشجویان همراه با دیدن کارت دانشجویی قبل از آزمون به عمل خواهد آمد

با تشکر
با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ درس ریاضی عمومی ۲
۱۹ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

اطلاعیه مربوط به نمرات نهایی، نحوه درخواست بازبینی نمرات و آزمون شفاهی این درس به پیوست ضمیمه شده است.
درخواست بازبینی این درس به صورت حضوری می باشد. دانشجویانی که درخواست بازبینی نمره اعلام شده را دارند، می توانند در تاریخ ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر به آدرس مشخص شده در فایل پیوست مراجعه نمایند.
اطلاعیه

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ درس ریاضی عمومی ۱
۱۰ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

به اطلاع میرساند به ازای ارسال پاسخ هر سوال پس از ساعت ۳ بامداد روز جمعه مورخ دهم بهمن ماه، ۰.۴ از نمره کل شما کسره می شود. به طور مثال، اگر پاسخ سه سوال را قبل از ساعت ۳ بامداد و پاسخ دو سوال را پس از ساعت ۳ بامداد جمعه ارسال کرده باشید، مجموعا ۰.۸ از نمره کل شما کسر خواهد شد. لازم به ذکر است پس از ساعت ۳ بامداد روز شنبه مورخ یازدهم بهمن ماه، هیچ پاسخی از شما تحویل گرفته نخواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ درس ریاضی عمومی ۱
۷ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

امتحان پایان ترم این درس نهم بهمن ماه ساعت ۹ صبح برگزار می شود. این امتحان شامل دو بخش است که بخش اول آن رأس ساعت ۹ آغاز خواهد شد و زمان محدود دارد. لطفا راس ساعت ۹ برای برگزاری بخش اول در سامانه cw باشید. تاخیر در حضور می‌تواند باعث از دست دادن بخش اول امتحان شود. پس از اتمام بخش اول، سوالات بخش دوم آزمون در سامانه درس افزار cw قرار خواهد گرفت. زمان پاسخگویی بخش دوم تا پایان روز پنج شنبه ۹ بهمن ماه خواهد بود. لازم به ذکر است اگر به هر دلیلی دانشجویان نتوانند تا پایان روز پنج شنبه پاسخ های خود را بارگذاری نمایند، می توانند تا پایان روز جمعه ۱۰ بهمن ماه نیز پاسخ های خود را ارسال نمایند. اما در این صورت ۲ نمره از نمره ارسالی به آموزش کم خواهد شد.
بخش بیشتری از نمره‌ پایان‌ترم به بخش دوم اختصاص دارد، اما لازم است همه‌ دانشجویان در هر دو بخش امتحان شرکت کنند و حداکثر تلاش خود را برای بهترین نتیجه به کار بندند.
لازم به ذکر است دانشجویان در بخش اول مجاز به هیچ گونه مشورت، مراجعه به منابع و ... نیستند و هر گونه استفاده از منابع یا هم‌ فکری در رابطه با سوالات تخلف محسوب می‌شود. در بخش دوم دانشجویان می‌توانند آزادانه با یکدیگر مشورت کرده، در رابطه با راه حل با هم صحبت کنند یا از منابع موجود اعم از کتاب و اینترنت استفاده کنند، ولی هر کس پاسخ نهایی را که می‌نویسد باید کاملا متوجه شده باشد و به تنهایی بنویسد و نوشتن از روی راه حل دیگران تخلف محسوب می‌شود.
همان طور که در ابتدای ترم گفته شده است ممکن است پس از آزمون از تعدادی از دانشجویان امتحان شفاهی گرفته شود. به علاوه در صورت احراز تخلف در هرکدام از دو بخش طبق قوانین با دانشجو برخورد خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ درس ریاضی عمومی ۱
۶ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

برای مشاهده نمرات آزمونک های اول تا نهم این درس به بخش نمرات مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر، نحوه نمره دهی آزمونک دوم به صورت جداگانه مشخص شده است. برای مشاهده فایل اکسل نمره دهی به بخش امتحانات مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است، مسئولیت عدم ثبت نمره برای افرادی که شماره دانشجویی خود را در گوگل فرم آزمونک دوم به اشتباه وارد کرده اند، به عهده خودشان می باشد.
در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی به نمرات ثبت شده، فراهم خواهد شد. لذا از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت