اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره ۱۴ درس ریاضی مهندسی-نمرات نهایی
۸ اسفند ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی
اطلاعیه در مورد نحوه محاسبه نمره این درس به پیوست آمده است.
با آرزوی موفقیت
اطلاعیه
اطلاعیه شماره ۱۳ درس ریاضی مهندسی
۳ اسفند ۹۹


اطلاعیه شماره ۵ ریاضی عمومی ۱ - اعلام نمرات
۲ اسفند ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ١(گروه ١ تا ٤)

نمرات پایان ترم این درس در بخش نمرات قابل دسترسی است.
توجه کنید نمره کامل برای آزمون تستی پایان ترم، برابر ۶۰ نمره در نظر گرفته شده است و برای تاخیر در هر یک از سوالات تشریحی پایان ترم، ۰.۴ نمره کسر شده است. همچنین لازم به ذکر است که تصحیح سوالات، دو هفته قبل به پایان رسیده بود اما به دلیل مشکلاتی که در سامانه cw وجود داشت، امر یکسان سازی نمرات با وقفه مواجه شد.
برای ثبت درخواست بازبینی احتمالی به نمرات داده شده، می‌توانید از ۲ اسفند ماه، به این لینک مراجعه کنید.
خواهشمند است در هنگام ثبت درخواست به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. شما از مجموع ۱۴ سوال آزمونک ها و آزمون پایان ترم، می توانید فقط برای ۴ سوال درخواست بازبینی دهید. درخواست های شما به ترتیب الویت وارد شده بررسی می شوند. درصورتی که هر یک از درخواست ها وارد باشد، آنگاه درخواست های بعدی بررسی خواهند شد. در غیر این صورت، اولویت های بعدی بازبینی نخواهند شد. در نتیجه، در انتخاب اولویت های خود دقت لازم را داشته باشید.

 2. حتما دلایل کافی و موجه در توجیه درخواست های خود ذکر کنید. (درخواست‌های بدون دلیل بررسی نخواهند شد).

 3. زمان نهایی ثبت درخواست تا پایان روز ۴ اسفند ماه می باشد.

 4. تنها راه ثبت درخواست بازبینی، از طریق گوگل فرم در لینک اعلام شده است.


با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ معادلات دیفرانسیل-بازبینی و آزمون شفاهی
۲۱ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

شما می توانید با مراجعه به وبسایت دروس سرویس به بخش نمرات نمره آزمون پایان ترم خود را مشاهده کنید.
همچنین پس از مشاهده بارم بندی و کلید سوالات چنانچه دانشجو به نمره خود معترض است می‌تواند با مراجعه به گوگل فرم در این لینک درخواست بازبینی خود را از تاریخ چهارشنبه ۲۲ بهمن تا پایان روز جمعه ۲۴ بهمن ثبت کند.
توجه به نکات زیر در هنگام ثبت درخواست بازبینی ضروری می‌باشد و درخواست‌های خارج از چهارچوب مطرح شده بررسی نخواهد شد.

 1. هر دانشجو می‌تواند درخواست بازبینی مجدد را حداکثر برای دو سوال و با ارائه دلایل و توضیحات کافی ارائه دهد. در صورت ثبت درخواست بازبینی برای بیشتر از دو سوال، به هیچ کدام از درخواست‌های بازبینی رسیدگی نخواهد شد.

 2. درخواست‌های بازبینی که با ارائه توضحات مستدل کافی همراه نباشد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. به طور خاص از درج عبارتهاى «لطفا با ارفاق بيشترى تصحيح كنيد»، «راه حل من مستحق نمره بيشترى است»، «لطفا مجددا بررسى كنيد. با تشكر!» و عبارتهاى مشابه خوددارى كنيد.

 3. در نهایت توجه فرمایید که ارائه درخواست‌های منطقی و مستدل قطعا موجب بالارفتن روال تصحیح و دقت بیشتر در تعیین نمرات نهایی خواهد بود. لذا خواهشمند است از هرگونه درخواست بازبینی بدون دلیل خودداری فرمایید. بدیهی است با توجه به دقت اضافی که برای بررسی درخواست‌های بازبینی توسط گروه مصححین صرف خواهد شد، احتمال هرنوع تغییر نمره مثبت و یا منفی پس از بررسی هر یک از درخواست‌های بازبینی وجود دارد.


همچنین, برای دانشجویان گروه ۲۲۰۳۴۱ (گروه دکتر جعفری)، آزمون شفاهی برگزار خواهد شد.
در مجموع ۳۰ دانشجو در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۳ و ۲۴ بهمن از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برای آزمون شفاهی دعوت خواهند شد.
در هر روز از ۱۵ نفر آزمون شفاهی گرفته می شود که اسامی این افراد، همان روز ساعت ۱۱ در سامانه cw اعلام می شود.
مدت زمان آزمون هر نفر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه است و کسانی که اسم آنها در لیست آزمون شفاهی اعلام شده باید به همان ترتیب، در کلاس مجازی دکتر جعفری به آدرس https://vc.sharif.edu/ch/ajafari حضور پیدا کنند.
مفاد امتحان شفاهی شامل موضوعات مطرح شده در سوالات پایان ترم و میان ترم (نه دقیقا خود سوالات) می‌باشد.
بدیهی است عواقب حضور نیافتن در آزمون شفاهی بر عهده خود دانشجو می‌باشد.
در ضمن احراز هویت بصورت تصویری از دانشجویان همراه با دیدن کارت دانشجویی قبل از آزمون به عمل خواهد آمد

با تشکر
با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ درس ریاضی عمومی ۲
۱۹ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

اطلاعیه مربوط به نمرات نهایی، نحوه درخواست بازبینی نمرات و آزمون شفاهی این درس به پیوست ضمیمه شده است.
درخواست بازبینی این درس به صورت حضوری می باشد. دانشجویانی که درخواست بازبینی نمره اعلام شده را دارند، می توانند در تاریخ ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۲ تا ۷ بعد از ظهر به آدرس مشخص شده در فایل پیوست مراجعه نمایند.
اطلاعیه

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ درس ریاضی عمومی ۱
۱۰ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

به اطلاع میرساند به ازای ارسال پاسخ هر سوال پس از ساعت ۳ بامداد روز جمعه مورخ دهم بهمن ماه، ۰.۴ از نمره کل شما کسره می شود. به طور مثال، اگر پاسخ سه سوال را قبل از ساعت ۳ بامداد و پاسخ دو سوال را پس از ساعت ۳ بامداد جمعه ارسال کرده باشید، مجموعا ۰.۸ از نمره کل شما کسر خواهد شد. لازم به ذکر است پس از ساعت ۳ بامداد روز شنبه مورخ یازدهم بهمن ماه، هیچ پاسخی از شما تحویل گرفته نخواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ درس ریاضی عمومی ۱
۷ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

امتحان پایان ترم این درس نهم بهمن ماه ساعت ۹ صبح برگزار می شود. این امتحان شامل دو بخش است که بخش اول آن رأس ساعت ۹ آغاز خواهد شد و زمان محدود دارد. لطفا راس ساعت ۹ برای برگزاری بخش اول در سامانه cw باشید. تاخیر در حضور می‌تواند باعث از دست دادن بخش اول امتحان شود. پس از اتمام بخش اول، سوالات بخش دوم آزمون در سامانه درس افزار cw قرار خواهد گرفت. زمان پاسخگویی بخش دوم تا پایان روز پنج شنبه ۹ بهمن ماه خواهد بود. لازم به ذکر است اگر به هر دلیلی دانشجویان نتوانند تا پایان روز پنج شنبه پاسخ های خود را بارگذاری نمایند، می توانند تا پایان روز جمعه ۱۰ بهمن ماه نیز پاسخ های خود را ارسال نمایند. اما در این صورت ۲ نمره از نمره ارسالی به آموزش کم خواهد شد.
بخش بیشتری از نمره‌ پایان‌ترم به بخش دوم اختصاص دارد، اما لازم است همه‌ دانشجویان در هر دو بخش امتحان شرکت کنند و حداکثر تلاش خود را برای بهترین نتیجه به کار بندند.
لازم به ذکر است دانشجویان در بخش اول مجاز به هیچ گونه مشورت، مراجعه به منابع و ... نیستند و هر گونه استفاده از منابع یا هم‌ فکری در رابطه با سوالات تخلف محسوب می‌شود. در بخش دوم دانشجویان می‌توانند آزادانه با یکدیگر مشورت کرده، در رابطه با راه حل با هم صحبت کنند یا از منابع موجود اعم از کتاب و اینترنت استفاده کنند، ولی هر کس پاسخ نهایی را که می‌نویسد باید کاملا متوجه شده باشد و به تنهایی بنویسد و نوشتن از روی راه حل دیگران تخلف محسوب می‌شود.
همان طور که در ابتدای ترم گفته شده است ممکن است پس از آزمون از تعدادی از دانشجویان امتحان شفاهی گرفته شود. به علاوه در صورت احراز تخلف در هرکدام از دو بخش طبق قوانین با دانشجو برخورد خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ درس ریاضی عمومی ۱
۶ بهمن ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

برای مشاهده نمرات آزمونک های اول تا نهم این درس به بخش نمرات مراجعه نمایید. همچنین برای اطلاع بیشتر، نحوه نمره دهی آزمونک دوم به صورت جداگانه مشخص شده است. برای مشاهده فایل اکسل نمره دهی به بخش امتحانات مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است، مسئولیت عدم ثبت نمره برای افرادی که شماره دانشجویی خود را در گوگل فرم آزمونک دوم به اشتباه وارد کرده اند، به عهده خودشان می باشد.
در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی به نمرات ثبت شده، فراهم خواهد شد. لذا از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۹ درس معادلات دیفرانسیل
۳۰ دی ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سوالات امتحان پایان ترم درس معادلات دیفرانسیل راس ساعت ۱۵ روز ۸ بهمن ماه در سامانه cw درس بارگذاری خواهد شد و‌ مهلت پاسخ‌گویی تا ساعت ۱۵ روز ۹ بهمن می باشد. پاسخ نامه ها حتما باید در سامانه cw بارگذاری شوند و توصیه می‌شود بارگذاری پاسخ‌ها را به دقایق پایانی مکول نکنید. این امتحان شامل ۶ سوال می باشد که یکی از این سوالات از مباحث قبل از میان ترم و ۵ سوال باقی‌مانده از مباحث بعد از میان‌ترم خواهد بود. مفاد‌ امتحان از درس‌های شماره ۱ تا ۳۰ درس معادلات دیفرانسیل دانشگاه ام‌آی‌تی می‌باشد. استفاده از کتاب درس و ویدیوهای کلاس‌های فوق بلامانع است. سوال‌ها باید شخصا توسط دانشجو حل، به خط خود او نوشته و‌ با کیفیت مناسب اسکن و بارگذاری شوند. انتظار بر این است که جواب‌های نوشته شده، توسط دانشجو کاملا فهمیده شده باشند. تاکید می‌شود که امتحان به صورت فردی است و مشورت با هیچ شخصی مجاز نیست. بعد از تصحیح اوراق، از تعدادی از دانشجویان به انتخاب اساتید درس به طور شفاهی بر اساس سوالات امتحان پایان‌ترم و میان‌ترم مصاحبه شفاهی به عمل خواهند آمد که در صورت مغایرت زیاد عملکرد دانشجو‌ در امتحان کتبی و شفاهی، نمره بسیار کمتری نسبت به نمرات کتبی برای دانشجو ثبت شده و دانشجو به کمیته انضباطی نیز معرفی خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۲ درس ریاضی مهندسی
۲۸ دی ۹۹


اطلاعیه شماره ۳ درس ریاضی عمومی ۲
۲۴ دی ۹۹
با سلام
دانشجويان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع می رساند براي آزمونك ششم اين درس، به ازاي يك روز تاخير در ارسال پاسخنامه، ۱۵ درصد و به ازای دو روز تاخیر ۳۰ درصد از نمره کسب شده شما در این آزمونک کسر خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ درس ریاضی عمومی ۲
۲۴ دی ۹۹
با سلام
دانشجويان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع میرساند که در تاریخ اعلام شده توسط آموزش دانشگاه برای امتحان پایان ترم، یک امتحان تستی از طریق سامانه cw برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که این آزمون تستی نمره ای ندارد و تنها به عنوانی معیاری برای ارزشیابی دانشجویان در آزمون شفاهی درنظر گرفته می شود.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۸ درس معادلات دیفرانسیل
۱۲ دی ۹۹
دانشجویان گرامی درس معادلات دیفرانسیل
با سلام و احترام

در مورد درس معادلات دیفرانسیل موارد زیر به اطلاع می‌رسد:

 1. نمره آزمونک سوم که در تاریخ ۹۹/۰۹/۲۰ برگزار شد و به دلایل فنی تعداد زیادی از دانشجویان موفق به حضور به موقع در آزمون نشدند، در ارزیابی نهایی تاثیری نخواهد داشت.

 2. آزمونک جایگزین آزمونک سوم (با همان سرفصل اعلام شده قبلی) در تاریخ ۹۹/۱۰/۱۸ ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. از بین چهارآزمونک برگزار شده، فقط ۳ تای آن لحاظ خواهد شد و آزمونک با کمترین نمره درنظر گرفته نخواهد شد.

 3. نحوه برگزاری آزمون پایان‌ترم متعاقبا اعلام خواهد شد اما آزمون شامل همه مباحث تدریس شده از ابتدای نیمسال است.

 4. با توجه به شرایط، احتمال برگزاری آزمون شفاهی به عنوان بخشی از آزمون نهایی پایان‌ترم می‌تواند وجود داشته باشد و انتظار می‌رود که دانشجویان آمادگی لازم را متناسب با فرایند آزمون داشته باشند.

 5. نمرات درس نهایتا با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، بررسی دقیق آزمون‌های برگزار شده و شواهد و مستندات موجود، تعیین و اعلام خواهد شد.


اساتید درس،
دکتر امیر جعفری
دکتر علیرضا بحرینی
اطلاعیه شماره ۷ درس معادلات دیفرانسیل
۱۰ دی ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

آزمونک چهارم پنجشنبه ۱۱ دی ماه طبق سرفصل اعلام شده در طرح درس (منهای مطالب جلسه ۳۰) برگزار خواهد شد.
نمره آزمونک ۱ نمره از نمره کل می باشد. هر تست غلط معادل نصف نمره آن سوال نمره منفی دارد. در پایان نمرات ضربدر ۴ می‌ گردد و اگر نمره شما بالای ۰.۲۵ شده باشد، نمره کامل به شما تعلق خواهد گرفت.
در ضمن آزمونک جبرانی پنجشنبه ۱۸ دی ماه از مباحث آزمونک سوم برگزار می‌ گردد. شرکت در این آزمونک اختیاری است. در صورت شرکت در این آزمونک، از بین نمرات ۴ آزمونک، مجموع سه نمره بیشتر به عنوان نمره نهایی شما درنظر گرفته شده و آزمونک با کمترین نمره حذف خواهد شد. درصورتی که در این آزمونک شرکت نکنید، همان مجموع نمرات سه آزمونک قبلی برای شما لحاظ خواهد شد.
در آزمونک ها بازگشت به سوالات قبلی امکان پذیر می باشد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ درس ریاضی عمومی ۲
۶ دی ۹۹
با سلام
دانشجويان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع می‌رساند فرایند تصحیح برگه‌ ها آغاز شده است اما هنوز نهایی نشده است و امكان تغییر نمرات در طول فرایند تصحیح وجود دارد.
پس از تکمیل فرآیند تصحیح، نمره نهایی به صورت رسمی اعلام و نحوه درخواست بازبینی برگه‌ ها به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.
بنابراین، تا پایان اعلام رسمی نمرات هر آزمون و اعلام ثبت درخواست بازبینی، از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید؛
توضیحات بیشتر در فایل توضیحات درس و پیوست آن که از طریق وب‌ سایت دروس سرویس دانشکده علوم ریاضی به بخش طرح درس، قابل حصول است، موجود است.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ درس ریاضی عمومی ۱
۶ دی ۹۹
با سلام
دانشجويان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۱ تا ۴)

به اطلاع می رساند پس از اتمام تصحیح تکالیف و آزمونک‌ها، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.
خواهشمند است، پیوست فایل توضیحات درس را به دقت مطالعه فرمایید. برای دسترسی به فایل توضیحات درس به بخش طرح درس مراجعه نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۱ درس ریاضی مهندسی
۴ دی ۹۹


اطلاعیه شماره ۶ درس معادلات دیفرانسیل
۲۸ آذر ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

نمرات میان ترم همراه با پاسخ نامه و بارم بندی، در بخش نمرات و امتحانات قابل دسترسی‌است. نمره هر سوال به صورت تفکیکی در سامانه cw قابل مشاهده است. برای آن دسته از دانشجویانی که پاسخ نامه خود را در سامانه cw آپلود نکرده اند، نمره سوالات به صورت تفکیکی در سایت دروس سرویس قرار داده شده است. بارم هر سوال 1.67 و مجموع امتحان از 10 نمره می‌باشد که در آینده طبق صلاحدید اساتید به نمره در نظر گرفته شده برای میان ترم تبدیل خواهد شد. برای ثبت اعتراض احتمالی به نمره داده شده می‌توانید به این لینک مراجعه فرمایید.
خواهشمند است در هنگام اعتراض به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. شما می‌توانید برای دو سوال درخواست تجدیدنظر دهید. درصورتی که درخواست اول وارد باشد، آنگاه درخواست دوم نیز بررسی خواهد شد. چنانچه درخواست دوم نیز وارد باشد، هر ۶ تا سوال مجددا سوال بررسی خواهند شد.

 2. حتما دلایل کافی و موجه در توجیه درخواست خود ذکر کنید. (درخواست‌های بدون دلیل بررسی نخواهند شد).

 3. زمان نهایی ثبت اعتراض تا پایان روز دوشنبه 1 دی ماه می باشد.

 4. تنها راه ثبت اعتراض، از طریق گوگل فرم در لینک اعلام شده می‌باشد.

 5. درصورتی که هر یک از سوالات شما تصحیح نشده است، خواهشمندیم مساله را از طریق ایمیل درس به آدرس mbc.dif.eq@gmail.com و با ذکر نام کامل و شماره دانشجویی و ذکر نحوه ارسال پاسخ نامه، پیگیری نمایید.

 6. در پایان ذکر این نکته ضروری است که موارد مشکوک به تخلف تعدادی از دانشجویان ثبت شده است و تحت بررسی‌های دقیق‌تر قرار دارد. نمره این افراد با فرض عدم تخلف ثبت شده است.


با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ درس ریاضی مهندسی
۲۲ آذر ۹۹


اطلاعیه شماره ۵ درس معادلات دیفرانسیل
۲۰ آذر ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

با توجه به بروز مشکلاتی فنی در برگزاری آزمونک روز پنجشنبه ۲۰ آذر ماه و عدم امکان ورود به موقع تعداد قابل توجهی از دانشجویان به این آزمونک در موعد مقرر، به دلیل بروز مشکل در سامانه مربوطه، بنا به تایید اساتید محترم درس، نمره این آزمونک در محاسبه نمره نهایی این درس تاثیرگذار نخواهد بود و این آزمون از فهرست آزمون های درس حذف خواهد شد. نحوه محاسبه نمره نهایی درس متعاقبا و در زمان مناسب به اطلاع دانشجویان عزیز رسانیده خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ درس معادلات دیفرانسیل
۱۸ آذر ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

براساس طرح درس مطرح شده، آزمونک سوم این درس روز پنج شنبه مورخ ۲۰ آذر ماه ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.
آزمونک از مباحث ویدئوهای ۱۹ تا ۲۳ (فصل ۴ کتاب) می‌باشد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۹ درس ریاضی مهندسی
۱۹ آذر ۹۹


اطلاعیه شماره ۸ درس ریاضی مهندسی
۱۶ آذر ۹۹


اطلاعیه شماره ۷ درس ریاضی مهندسی
۱۵ آذر ۹۹


اطلاعیه شماره ۶ درس ریاضی مهندسی
۱۰ آذر ۹۹


زمان‌بندی کلاس‌های پشتیبان ریاضی عمومی ۱
۲۷ آبان ۹۹


طرح درس
۲۷ آبان ۹۹
دانشجویان گرامی دروس پایه دانشکده علوم ریاضی
با مراجعه به بخش طرح درس می‌توانید از توضیحات مروبط به درس‌های مختلف آگاه شوید.
برای سهولت دسترسی می‌توانید از لینک‌های زیر نیز استفاده بفرمایید:

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه شما عزیزان
اطلاعیه شماره ۵ درس ریاضی مهندسی
۲۲ آبان ۹۹


اطلاعیه شماره ۴ درس ریاضی مهندسی
۱۱ آبان ۹۹


اطلاعیه شماره ۳ درس ریاضی مهندسی
۱۰ آبان ۹۹


اطلاعیه شماره ۳ درس معادلات دیفرانسیل
۳۰ مهر ۹۹
با سلام
دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

آزمونک اول درس پنج شنبه مورخ ۱ آبان ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۵:۴۵ در سامانه درس افزار cw برگزار خواهد شد. سوالات این آزمونک به صورت ۴ گزینه ای و از مباحث جلسات یکم تا هشتم ویدئوهای MIT می‌ باشد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ درس ریاضی مهندسی
۲۶ مهر ۹۹


اطلاعیه شماره ۲ درس معادلات دیفرانسیل
۱۵ مهر ۹۹
دانشجویان گرامی درس معادلات دیفرانسیل
توضیحات مروبط به درس طرح درس به روزرسانی شده است. بالاخص زمانهای آزمونها و محتویات آنها را نگاه کنید.
با تشکر
لینک برگزاری کلاس‌های حل تمرین
۱۱ مهر ۹۹
دانشجویان محترم
کلاس های حل تمرین تمامی دروس پایه دانشکده ریاضی از شنبه ۱۲ مهر ماه طبق برنامه اعلام شده و از طریق لینک های زیر برگزار خواهد شد:

لینک کلاس حل تمرین درس ریاضی عمومی ۱(گروه ۶):
https://vclass.ecourse.sharif.edu/ch/mh.fakharan92

لینک کلاس حل تمرین درس ریاضی عمومی ۲:
https://vc.sharif.edu/ch/calculus-2-ta

لینک کلاس حل تمرین درس معادلات دیفرانسیل:
https://vc.sharif.edu/ch/differential-equation-ta

لینک کلاس حل تمرین درس ریاضی مهندسی:
https://vc.sharif.edu/ch/engineering-math-ta

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ درس معادلات دیفرانسیل
۳ مهر ۹۹
دانشجویان گرامی درس معادلات دیفرانسیل
با مراجعه به بخش طرح درس می‌توانید از توضیحات مروبط به درس معادلات دیفرانسیل اعم از سرفصل‌ها، زمان امتحانات و آزمونک‌ها، کلاس‌های حل تمرین و ... آگاه شوید.
آغاز ترم جدید
۳ مهر ۹۹
دانشجویان گرامی دروس پایه دانشکده علوم ریاضی
ضمن عرض سلام، در طول این ترم از طریق این سایت می‌توانید از اطلاعیه‌ها، تمرین‌ها، نمرات و ... مربوط دروس خود
آگاه شوید.
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه شما عزیزان