صفحه اصلی

اطلاعیه شماره ۲۵ ریاضی عمومی ۱
۵ اسفند ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

مجموع نمرات آزمون پایان‌ترم از ۵۰۰ است. بنابراین، سوالات ۴ و ۵ که در سامانه درس‌افزار از ۱۰ نمره هستند، از ۱۰۰ محاسبه شده‌اند. همچنین، برای ارزیابی نهایی بنا بر بخش ارزشیابی در طرح درس، از بین ده سری تمرین تحویلی، یک سری تمرین تحویلی با کمترین نمره (می‌تواند یک سری تمرین تحویل نداده باشد) حذف شده است.
لازم به ذکر است که در صورت ارسال بیش از یک راه حل برای یک سوال، میانگین نمرات دو راه حل به آن سوال تعلق گرفته است.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۴ ریاضی عمومی ۱
۲۵ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

تصحیح آزمون پایان‌ترم این درس به پایان رسیده و نمرات در سامانه درس افزار قابل مشاهده است. در صورت درخواست بازبینی به نمرات اعلام شده تمرین‌های تحویلی و آزمون پایان‌ترم میتوانید درخواست خود را از طریق این لینک ثبت کنید. زمان ثبت درخواست بازبینی از ساعت ١٤:٠٠ روز دوشنبه مورخ بیست و پنجم بهمن ماه تا ساعت ۱۴:۰۰ روز چهار‌شنبه مورخ بیست و هفتم بهمن ماه است.

لازم است قبل از طرح درخواست خود موارد ذکر شده در گوگل فرم و نکات زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید:

۱-درخواست ثبت بازبینی حداکثر برای دو سری از تمرین‌های تحویلی و حداکثر دو سوال آزمون پایان‌ترم امکانپذیر است.
۲- خواهشمندیم قبل از ثبت درخواست، به پاسخ‌نامه منتشر شده در سامانه درس‌افزار برای هر سری تمرین تحویلی و هر سوال آزمون پایان‌ترم توجه نمایید.
۳- لازم به ذکر است تنها میتوانید فرم درخواست بازبینی را یک بار پر کنید. لطفا از پر کردن فرم درخواست بیشتر از یک بار خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۰ ریاضی عمومی ۲
۱۶ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

نحوه ارزیابی این درس به شرح زیر است:

محاسبه نمره آزمون پایان‌ترم:
(تعداد جواب‌های صحیح منهای تعداد جواب‌های غلط) تقسیم بر ۵۰ بعلاوه ۳

بنابراین، اگر دانشجویی در آزمون پایان‌ترم نمره ۵۰ کسب کرده باشد، ۴ نمره این آزمون را گرفته است.

محاسبه نمره تمرین‌های تحویلی:
مجموع نمرات تمرین‌ها ضرب در ۴ تقسیم بر ۳۰۰

بنابراین، اگر مجموع نمرات تمرین‌های تحویلی دانشجویی ۱۲۰۰ باشد (هر ۱۲ سری تمرین تحویلی را کامل شده باشد)، کل ۱۶ نمره تمرین را کسب کرده است.

نمره نهایی درس:
مجموع نمره آزمون پایان‌ترم بعلاوه نمره تمرین محاسبه شده و در صورتیکه این مجموع

۱. کمتر از ۵ باشد، نمره نهایی ۸ در نظر گرفته شده است.
۲. بین ۵ تا ۸ باشد، نمره نهایی ۹ در نظر گرفته شده است.
۳. بین ۸ تا ۱۰ باشد، نمره نهایی ۱۰ در نظر گرفته شده است.
۴. بیشتر از ۱۰ باشد، مجموع فوق به عنوان نمره نهایی در نظر گرفته شده است.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۵ ریاضی مهندسی
۱۶ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی

برای مشاهده ریز نمرات آزمون پایان‌ترم این درس میتوانید به سایت دروس پایه دانشکده علوم ریاضی، نیمسال اول ۰۰-۰۱، بخش نمرات به این آدرس مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که تصحیح سوالات آزمون پایان‌ترم با دقت کافی و ارفاق انجام شده است. با این حال، میتوانید با مراجعه به این فرم از ساعت ۲۱ روز شنبه مورخ شانزدهم بهمن ماه درخواست بازبینی خود به حداکثر دو سوال را تا ساعت ۲۱ روز دوشنبه مورخ هجدهم بهمن ماه ثبت کنید. لازم است قبل از ثبت درخواست بازبینی، موارد ذکر شده در گوگل فرم را به دقت مطالعه و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۹ ریاضی عمومی ۲
۱۶ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس رياضی عمومی ۲

به اطلاع میرساند، دانشجویانی که نمره نهایی آن‌ها در سامانه آموزش ٣ ثبت شده است، می توانند در یکی از روزهای یکشنبه یا دوشنبه (هفدهم يا هجدهم بهمن ماه) رأس ساعت ۱۴ با مراجعه به کلاس مجازی درس به این آدرس در آزمون شفاهی شرکت نمایند. بدیهی است که نمره نهایی، با توجه به ارزیابی و صلاحدید استاد درس داده خواهد شد. همچنین، نمره نهایی دانشجویانی که در آزمون شفاهی شرکت نکنند، ۹ رد می‌شود.

برای شرکت در آزمون شفاهی به نکات زیر توجه نمایید:

۱. همه تمرین‌های ارسالی خود را روی کاغذ و یا وسیله الکترونیکی همراه داشته باشید.
۲. کارت دانشجویی خود را همراه داشته باشید.
۳. لازم است در طول گفتگو تصویر شما قابل مشاهده باشد و در مکانی که امکان ارائه تصویر شما فراهم باشد، به سامانه وصل شوید. همچنین، کل گفتگو ضبط خواهد شد.
۴. با توجه به محدود بودن زمان گفتگو لطفا با آمادگی کامل نسبت به تمرین های هفتگی (تمرين‌های کلاس حل تمرین) و تمرین های تحویلی خود در آزمون شفاهی شرکت کنید.‌ همچنین، لازم است دانشجو تسلط کافی بر کلیه مفاهیم و قضایای مرتبط را داشته باشد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۳ ریاضی عمومی ۱
۱۶ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه‌ و اشتباهات رایج تمرین‌ تحویلی سری‌ دهم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، به زودی فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۸ معادلات دیفرانسیل
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس معادلات دیفرانسیل

تصحیح تمرین‌های تحویلی این درس به پایان رسیده و نمرات در سامانه درس افزار قابل مشاهده است. در صورت درخواست بازبینی به نمرات اعلام شده، میتوانید درخواست خود را از طریق این لینک ثبت کنید.

زمان ثبت درخواست بازبینی از ساعت ۲۳:۵۵ روز چهارشنبه مورخ سیزدهم بهمن ماه تا ساعت ۲۳:۵۵ روز جمعه مورخ پانزدهم بهمن ماه است.

لازم است قبل از طرح درخواست خود موارد ذکر شده در گوگل فرم و نکات زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید:

۱-درخواست ثبت بازبینی حداکثر برای پنج سری از تمرین‌های تحویلی امکانپذیر است. دو اولویت اول هر درخواست مورد بررسی قرارمی‌گیرد. اما، بررسی اولویت‌های سوم تا پنجم منوط بر وارد بودن درخواست‌های بازبینی اولویت‌های اول و دوم است.
۲- خواهشمندیم قبل از ثبت درخواست، به بارم‌بندی و پاسخ‌نامه منتشر شده در سامانه درس‌افزار برای هر سری تمرین تحویلی توجه نمایید.
۳-با توجه به اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۲۷ آبان ماه برای این درس تاخیر بیش از ۵ دقیقه در بارگذاری تمرین‌های تحویلی سری هفتم به بعد مشمول کسر نمره گردیده است و درخواست بازبینی با این علت مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۷ معادلات دیفرانسیل
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس معادلات دیفرانسیل

پاسخنامه‌های سری پنجم تا سیزدهم تمرین های تحویلی این درس در سامانه cw بارگذاری شده است. همچنین، به زودی فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۸ ریاضی عمومی ۲
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس رياضی عمومی ۲

برای مشاهده ارزیابی این درس می‌توانید به سایت دروس پایه دانشکده علوم ریاضی، نیمسال اول ۰۰-۰۱، بخش نمرات مراجعه نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۸ ریاضی عمومی ۲
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس رياضی عمومی ۲

به اطلاع میرساند، تصحیح تمرین‌های تحویلی این درس به اتمام رسیده و هم اکنون دانشجویان می‌توانند نمرات تمرین‌های خود را در سامانه درس افزار cw مشاهده نمایند. همچنین، مرور آزمون پایان‌ترم و پاسخ‌های آن در این سامانه هم اکنون قابل دسترسی است.
لازم به ذکر است به منظور بازبینی تمرین‌های تحویلی، دانشجویان می‌توانند از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۱۸:۰۰ روز چهارشنبه مورخ سیزدهم بهمن‌ ماه با مراجعه به کلاس حل تمرین مجازی درس ریاضی عمومی ۲ به این آدرس به صورت شفاهی درخواست بازبینی حداکثر ۴ سری از تمرین‌های تحویلی خود را ارائه نمایند.

خواهشمندیم حتما با آمادگی کافی درخواست‌های بازبینی خود را ارائه دهید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۲ ریاضی عمومی ۱
۳ بهمن ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه‌ها و اشتباهات رایج تمرین‌های تحویلی سری‌ هشتم و نهم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۶ معادلات دیفرانسیل
۳۰ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

آزمون پایان‌ترم این درس شامل شصت سوال صحیح و غلط (دو گزینه‌ای) است که امکان بازگشت به عقب در آن وجود ندارد. مدت زمان برگزاری آزمون ۶۰ دقیقه خواهد بود.
لازم به ذکر است که هر ‌پاسخ صحیح دو نمره و هر پاسخ غلط منفی یک نمره دارد.
همچنین، برای کسب نمره کامل در این آزمون، لازم نیست که تمامی سوال‌ها پاسخ داده شوند. اگر نمره شما حدود ۱۰۰ شود، نمره آزمون پایان‌ترم شما کامل خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۷ ریاضی عمومی ۲
۲۸ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

آزمون پایان‌ترم این درس روز پنج‌شنبه مورخ هفتم بهمن ماه رأس ساعت ۱۵ در سامانه درس افزار cw به صورت تستی برگزار می شود. مفاد این آزمون از تمامی مطالب تدریس شده توسط استاد درس در طول ترم خواهد بود.
همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۱ ریاضی عمومی ۱
۲۷ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

آزمون پایان‌ترم این درس روز پنج‌شنبه مورخ هفتم بهمن ماه رأس ساعت ۹ صبح برگزار می شود. این آزمون شامل دو بخش است که بخش اول آن ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد و زمانی محدود دارد. توجه داشته باشید که تاخیر در حضور، می‌تواند باعث از دست دادن نمره بخش اول آزمون شود. پس از اتمام بخش اول، سوالات بخش دوم آزمون در سامانه درس افزار cw قرار خواهد گرفت. زمان پاسخگویی به سوالات بخش دوم تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ هفتم بهمن ماه (به طور دقیق ساعت ۳ بامداد روز جمعه مورخ هشتم بهمن ماه) خواهد بود. لازم به ذکر است اگر به هر دلیلی دانشجویان نتوانند تا پایان روز پنج شنبه پاسخ‌نامه‌های خود را بارگذاری کنند، می توانند تا پایان روز جمعه مورخ هشتم بهمن ماه (به طور دقیق ساعت ۳ بامداد روز شنبه مورخ نهم بهمن ماه) نیز پاسخ‌نامه‌های خود را ارسال نمایند. اما، در این صورت جریمه ای اعمال خواهد شد که نحوه اعمال جریمه به طریق زیر است:
به ازای ارسال پاسخ هر سوال پس از ساعت ۳ بامداد روز جمعه مورخ هشتم بهمن ماه، ۰.۴ از نمره کل کسر خواهد شد. به طور مثال، اگر پاسخ سه سوال را قبل از ساعت ۳ بامداد و پاسخ دو سوال را پس از ساعت ۳ بامداد جمعه ارسال کرده باشید، مجموعا ۰.۸ از نمره کل کسر می شود. لازم به ذکر است پس از ساعت ۳ بامداد روز شنبه، هیچ پاسخ‌نامه ای تحویل گرفته نخواهد شد.

همچنین، دانشجویان در بخش اول آزمون مجاز به هیچ گونه مشورت، مراجعه به منابع و ... نیستند و استفاده از منابع یا هم‌فکری در رابطه با سوالات تخلف محسوب می‌شود. در بخش دوم آزمون، دانشجویان می‌توانند آزادانه با یکدیگر مشورت کرده و در رابطه با راه حل سوالات با هم صحبت کنند و یا از منابع موجود اعم از کتاب و اینترنت استفاده نمایند. ولی، هر دانشجو باید پاسخ‌نامه نهایی را که تحویل می‌دهد، کاملا فهمیده باشد و به تنهایی بنویسد. توجه داشته باشید که نوشتن از روی پاسخ‌نامه دیگر دانشجویان تخلف محسوب می‌شود.

در ضمن، برای شرکت در بخش دوم آزمون، خواهشمندیم موارد زیر را به دقت مطالعه کرده و برای تحویل پاسخ‌نامه‌ها به این نکات عمل نمایید. در نهایت توجه فرمایید که رعایت موارد زیر قطعا موجب تسریع روال تصحیح و تعیین نمرات نهایی خواهد شد:
۱. لازم است پاسخ‌نامه هر سوال را در محل اختصاص‌ یافته برای همان سوال در سامانه درس افزار بارگذاری کنید و حتما از بارگذاری درست پاسخ‌نامه خود مطمئن شوید.
۲. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ نامه‌ ها داشته باشید.
۳. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۴. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۵. فایل پاسخ نامه ارسالی برای هر سوال فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۶. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند را حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۷. تقاضا می شود که پاسخ‌‌نامه هر سوال حتما در سامانه cw بارگذاری شود و اکیدا از ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل خودداری نمایید. لذا، قبل از برگزاری آزمون حتما از دسترسی خود به سامانه درس افزار درس مطمئن شوید.

در پایان، توجه داشته باشد همان طور که در ابتدای ترم گفته شده بود، ممکن است پس از برگزاری آزمون پایان‌ترم، از برخی از دانشجویان آزمون شفاهی گرفته شود. به علاوه، در صورت احراز تخلف در هر کدام از دو بخش آزمون طبق قوانین با دانشجوی متخلف برخورد خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۵ معادلات دیفرانسیل
۲۷ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

آزمون پایان ترم این درس روز پنج‌شنبه مورخ سی دی ماه رأس ساعت ۱۵ در سامانه درس افزار cw به صورت تستی برگزار می شود. مفاد این آزمون از تمامی مطالب تدریس شده توسط اساتید درس در طول ترم خواهد بود.
همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ ریاضی مهندسی
۱۹ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی

آزمون پایان‌ترم این درس روز چهارشنبه مورخ ششم بهمن ماه رأس ساعت ۱۵ در سامانه درس افزار cw در دو بخش برگزار می‌شود.

بخش اول شامل یک سوال از توابع تحلیلی و یک سوال از توابع مقدماتی مختلط است. مدت زمان برگزاری این بخش از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ خواهد بود.

بخش دوم، شامل دو سوال از مبحث نگاشت (یک سوال از پیدا کردن تصویر میدان‌ها و یک سوال از نگاشت موبیوس) و دو سوال از محاسبه انتگرال‌ها (یک سوال از انتگرال‌های مختلط و یک سوال از انتگرال‌های حقیقی) است. مدت زمان برگزاری این بخش از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹ خواهد بود.

با توجه به اینکه آزمون پایان‌ترم در سامانه درس‌افزار برگزار می‌شود، خواهشمندیم موارد زیر را به دقت مطالعه کرده و برای تحویل پاسخ‌نامه‌ها به این نکات عمل نمایید. در نهایت توجه فرمایید که رعایت موارد زیر قطعا موجب تسریع روال تصحیح و تعیین نمرات نهایی خواهد شد:
۱. لازم است در هر بخش از آزمون، پاسخ‌نامه هر سوال را در محل اختصاص‌ یافته برای همان سوال در سامانه درس افزار بارگذاری کنید و حتما از بارگذاری درست پاسخ‌نامه خود مطمئن شوید.
۲. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ نامه‌ ها داشته باشید.
۳. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۴. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۵. فایل پاسخ نامه ارسالی برای هر سوال فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۶. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند را حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۷. تقاضا می شود که پاسخ نامه هر سوال حتما در سامانه cw بارگذاری شود. ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
mbc.eng.math@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت "شماره سوال+بخش اول یا دوم آزمون+ شماره دانشجویی" را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲۰ ریاضی عمومی ۱
۱۷ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

سری دهم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ هفدهم دی ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ هجدهم دی ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری دهم وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۹ ریاضی عمومی ۱
۱۳ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه و اشتباهات رایج تمرین تحویلی سری‌ هفتم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۶ ریاضی عمومی ۲
۱۲ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین‌های تحویلی سری سيزدهم این درس ساعت ٢٣:٥٩ روز یکشنبه مورخ دوازدهم دی ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ شانزدهم دی ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۶ دی ماه و پایان روز جمعه مورخ ۱۷ دی ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۸ ریاضی عمومی ۱
۹ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

سری نهم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ دهم دی ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ یازدهم دی ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری نهم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۴ معادلات دیفرانسیل
۹ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری سیزدهم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ نهم دی ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ دهم دی ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن، پس از پایان روز دوشنبه مورخ سیزدهم دی ماه امکان تحویل تمرین سری سیزدهم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۵ ریاضی عمومی ۲
۸ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع میرساند، سری سیزدهم تمرین‌های تحویلی این درس، روز یکشنبه هفته آینده مورخ دوازدهم دی ماه منتشر می‌شود. اطلاعات بیشتر درباره زمان بارگذاری سوالات در سامانه درس‌افزار و مهلت تحویل پاسخ‌نامه متعاقبا اعلام خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۷ ریاضی عمومی ۱
۵ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱

خواهشمنديم حداكثر تا پایان روز جمعه مورخ دهم دی ماه به این فرم مراجعه کرده و آن را تکمیل نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۶ ریاضی عمومی ۱
۵ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه و اشتباهات رایج تمرین تحویلی سری‌ ششم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۴ ریاضی عمومی ۲
۴ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع میرساند، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تمرین‌‌های تحویلی سری دوازدهم (بدون کسر نمره) تا ساعت ۱۲ بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ ششم دی ماه تمدید شد. لازم به ذکر است که پس از این زمان امکان تحویل پاسخ‌نامه وجود نخواهد داشت. همچنین، برای حل این سری تمرین توضیحاتی در این فایل درنظر گرفته شده است.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۳ معادلات دیفرانسیل
۲ دی ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری دوازدهم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ دوم دی ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ سوم دی ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن، پس از پایان روز دوشنبه مورخ ششم دی ماه امکان تحویل تمرین سری دوازدهم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۳ ریاضی عمومی ۲
۳۰ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین‌های تحویلی سری دوازدهم این درس ساعت ۱ بامداد روز چهارشنبه مورخ یکم دی ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۱ بامداد روز جمعه مورخ سوم دی ماه است. لازم به یادآوری است که درصورت ارسال پاسخ تمرین‌ها در بازه زمانی بین ساعت ۱ بامداد روز جمعه مورخ سوم دی ماه تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه مورخ چهارم دی ماه نمره تمرین‌های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود رابا فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۵ ریاضی عمومی ۱
۲۶ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه‌ها و اشتباهات رایج تمرین‌های تحویلی سری‌ چهارم و پنجم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۴ ریاضی عمومی ۱
۲۵ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری هشتم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ بیست و ششم آذر ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ بیست و هفتم آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری هشتم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۲ معادلات دیفرانسیل
۲۵ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری یازدهم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ بیست و پنجم آذر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ بیست و ششم آذر ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن، پس از پایان روز دوشنبه مورخ بیست و نهم آذر ماه امکان تحویل تمرین سری یازدهم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۲ ریاضی عمومی ۲
۲۳ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری یازدهم این درس ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه مورخ بیست و سوم آذر ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ بیست و پنجم آذر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۲۵ آذر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۲۶ آذر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۱ معادلات دیفرانسیل
۱۸ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری دهم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ هجدهم آذر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ نوزدهم آذر ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن، پس از پایان روز دوشنبه مورخ بیست و دوم آذر ماه امکان تحویل تمرین سری دهم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۱ ریاضی عمومی ۲
۱۶ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری دهم این درس ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه مورخ شانزدهم آذر ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ هجدهم آذر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۱۸ آذر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۱۹ آذر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۳ ریاضی عمومی ۱
۱۴ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

برای مشاهده نمرات، پاسخ‌نامه‌ها و اشتباهات رایج تمرین‌های تحویلی سری‌ اول تا سوم به سامانه درس افزار cw این درس مراجعه کنید. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۲ ریاضی عمومی ۱
۱۲ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

با توجه به برگزاری آزمون درس شیمی عمومی ۱ در روز یکشنبه مورخ چهاردهم آذر ماه، کلاس حل تمرین ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ (آقای پورسلطانی) تشکیل نخواهد شد. دانشجویان رشته‌های مهندسی شیمی، نفت و عمران استثنا‌ این هفته می توانند در کلاس‌های حل تمرین روزهای دیگر این درس شرکت کنند و یا از فیلم‌های ضبط شده کلاس‌های حل تمرین استفاده نمایند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۱ ریاضی عمومی ۱
۱۱ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری هفتم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ دوازدهم آذر ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ سیزدهم آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری هفتم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ معادلات دیفرانسیل
۱۱ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری نهم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ یازدهم آذر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ دوازدهم آذر ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن، پس از پایان روز دوشنبه مورخ پانزدهم آذر ماه امکان تحویل تمرین سری نهم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ ریاضی عمومی ۲
۱۰ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع می رساند، صورت جدید تمرین تحویلی سری نهم این درس، ساعت ۲۳:۳۰ روز چهارشنبه مورخ دهم آذر ماه در سامانه بارگذاری شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه‌ها تا ساعت ۲۳:۳۰ روز جمعه مورخ دوازدهم آذر ماه است. همچنین، در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین ساعت ۲۳:۳۰ روز جمعه مورخ ۱۲ آذر ماه و ساعت ۲۳:۳۰ روز شنبه مورخ ۱۳ آذر ماه نمره تمرین‌های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود رابا فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۹ ریاضی عمومی ۲
۹ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری نهم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ نهم آذر ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ یازدهم آذر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۱۱ آذر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۱۲ آذر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
خواهشمند است پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ ریاضی مهندسی
۷ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی

برای مشاهده نمره آزمونک حین کلاس و مجموع نمرات آزمون میان ترم این درس میتوانید به سایت دروس پایه دانشکده علوم ریاضی، نیمسال اول ۰۰-۰۱، بخش نمرات به این آدرس مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است که تصحیح سوالات آزمون میان‌ترم با دقت کافی و ارفاق انجام شده است. با این حال، میتوانید با مراجعه به این لینک از ساعت ۱۴ روز یکشنبه مورخ هفتم آذر ماه درخواست بازبینی به نمره آزمون میان ترم خود را تا ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ دهم آذر ماه ثبت کنید. لازم است قبل از ثبت درخواست بازبینی خود، موارد ذکرشده در گوگل فرم را به دقت مطالعه و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱۰ ریاضی عمومی ۱
۴ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری ششم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ پنجم آذر ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ ششم آذر ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری ششم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.


با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۹ معادلات دیفرانسیل
۴ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری هشتم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ چهارم آذر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ پنجم آذر ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ هشتم آذر ماه امکان تحویل تمرین سری هشتم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۸ معادلات دیفرانسیل
۳ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس معادلات دیفرانسیل

پاسخنامه‌های سری اول تا چهارم تمرین های تحویلی این درس در سامانه cw بارگذاری شده است. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تمرین‌های تحویلی، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۸ ریاضی عمومی ۲
۲ آذر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری هشتم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ دوم آذر ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ چهارم آذر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۴ آذر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۵ آذر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۷ معادلات دیفرانسیل
۲۷ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

به اطلاع میرساند، از این هفته برای تحویل پاسخ نامه تمرین های تحویلی فقط یکبار میتوانید اقدام کنید و امکان تلاش مجدد در بازه مجاز برای تحویل تمرین وجود ندارد. همچنین، تحویل تمرین پس از پایان روز جمعه (ساعت ۲۴:۰۰) با کسر نمره همراه خواهد بود. باتوجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه درس افزار cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل دربارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۶ معادلات دیفرانسیل
۲۷ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری هفتم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ بیست و هفتم آبان ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ بیست و هشتم آبان ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ یکم آذرماه امکان تحویل تمرین سری هفتم وجود ندارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۹ ریاضی عمومی ۱
۲۷ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری پنجم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ بیست و هشتم آبان ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ بیست و نهم آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری پنجم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۷ ریاضی عمومی ۲
۲۵ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری هفتم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ بیست و پنجم آبان ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ بیست و هفتم آبان ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۲۷ آبان ماه و پایان روز جمعه مورخ ۲۸ آبان ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ ریاضی مهندسی
۲۲ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی

آزمون ميان‌ترم این درس روز پنجشنبه مورخ بیست و هفتم آبان ماه در ساعت ۱۷ برگزار می‌شود. سوالات آزمون از طریق ایمیل زیر
aminlouee@gmail.com
برای شما ارسال خواهد شد. همچنین، سوالات آزمون، در همین ساعت، در سامانه درس افزار cw گروه ثبت نامی نیز بارگذاری می شود. دانشجویان باید پاسخ‌نامه خود را ترجیحا به‌صورت یک فایل pdf در پاسخ به ایمیل دریافت سوالات، ارسال کنند. علاوه بر این، لازم است پاسخ‌نامه را در cw گروه ثبت نامی نیز بارگذاری نمایند.
امتحان ۶ سوال است که شامل یک سوال از تبدیلات انتگرالی فوریه نامتناهی، سه سوال از پایه یا تبدیلات فوریه متناهی (یک سوال از پایه‌های دوگانه و چندگانه، یک سوال از معادله لاپلاس در مختصات قطبی و یک سوال کلی دیگر هم از پایه یا تبدیلات متناهی)، یک سوال ترکیبی از تبدیلات فوریه متناهی و نامتناهی و یک سوال از روش دالامبر می باشد. بارم همه سوالات با هم برابر است.
مدت زمان برگزاری آزمون از ساعت ۱۷ تا ۲۳ خواهد بود (به مدت ۶ ساعت). همچنین، ۱۵ دقیقه زمان برای بارگذاری پاسخ‌نامه خود و ارسال آن به ایمیل دریافت سوالات، برای شما در نظر گرفته شده است (یعنی تا ساعت ۲۳:۱۵). علاوه بر این، دانشجویان باید تا ساعت ۲۳:۳۰، پاسخ‌نامه خود را در سامانه cw گروه خود، در محل اختصاص یافته، بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۸ ریاضی عمومی ۱
۱۹ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری چهارم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ بیست و یکم آبان ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.
مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ بیست و دوم آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری چهارم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۵ معادلات دیفرانسیل
۱۹ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری ششم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ بیستم آبان ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهدشد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ بیست و یکم آبان ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ بیست وچهارم آبان ماه امکان تحویل تمرین سری ششم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۶ ریاضی عمومی ۲
۱۸ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری ششم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ هجدهم آبان ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ بیستم آبان ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۲۰ آبان ماه و پایان روز جمعه مورخ ۲۱ آبان ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۷ ریاضی عمومی ۱
۱۶ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجويان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

تمرین های تحویلی سری اول تا سوم این درس، توسط دستیاران آموزشی در حال تصحیح می باشند. اتمام فرآیند تصحیح هر سری، اطلاع‌رسانی خواهد شد و دانشجویان می توانند نمرات هر سری از تمرینات خود را از طریق درس افزار cw مشاهده کنند. همچنین، پس از اتمام تصحیح تمامی تکالیف، در زمان مقتضی، فرصت درخواست بازبینی فراهم خواهد شد و نحوه بازبینی متعاقبا اعلام می گردد. لذا تا آن زمان از ارسال پیام (از طریق سامانه cw، ایمیل و ...) مبنی بر درخواست بازبینی اکیدا خودداری نمایید.
برای دسترسی به فایل توضیحات این درس به سایت دروس پایه دانشکده علوم ریاضی به این آدرس مراجعه نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۶ ریاضی عمومی ۱
۱۳ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری سوم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ چهاردهم آبان ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.

مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ پانزدهم آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری سوم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ معادلات دیفرانسیل
۱۳ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری پنجم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ سیزدهم آبان ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ چهاردهم آبان ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ هفدهم آبان ماه امکان تحویل تمرین سری پنجم وجود ندارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۵ ریاضی عمومی ۲
۱۲ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری پنجم این درس ساعت ۸:۳۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۲ آبان ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری شده است. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۱۴ آبان ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه مورخ ۱۴ آبان ماه و ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۵ آبان ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ معادلات دیفرانسیل
۶ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری چهارم تمرین های تحویلی ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ ششم آبان ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ هفتم آبان ماه است.
لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ دهم آبان ماه امکان تحویل تمرین سری چهارم وجود ندارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۵ ریاضی عمومی ۱
۶ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری دوم تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ هفتم آبان ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.

مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ هشتم آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری دوم وجود ندارد.
اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ ریاضی عمومی ۲
۴ آبان ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین‌های تحویلی سری چهارم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ چهارم آبان ماه در سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ ششم آبان ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین‌ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۶ آبان ماه و پایان روز جمعه مورخ ۷ آبان ماه نمره تمرین‌های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.

از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۴ ریاضی عمومی ۱
۳۰ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱(گروه‌های ۱ تا ۵)

به اطلاع میرساند، با توجه به تعطیلی رسمی روز یکشنبه مورخ دوم آبان ماه، کلاس حل تمرین ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ (آقای پورسلطانی) تشکلیل نخواهد شد. دانشجویانی که طبق برنامه شرکت در کلاس‌های حل تمرین، در این کلاس شرکت می‌کردند، استثنا می‌توانند این هفته، در صورت تمایل و امکان، در کلاس‌های حل تمرین دیگر درس شرکت کنند یا از فيلم‌‌های ضبط شده‌ این کلاس‌ها که در گروه‌های تلگرامی درس منتشر می‌شوند، استفاده کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ ریاضی عمومی ۱
۳۰ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

سری اول تمرین‌های تحویلی این درس ساعت ٨ صبح روز جمعه مورخ سی ام مهر ماه بارگذاری خواهد شد. برای دسترسی به این سری تمرین تحویلی به این آدرس مراجعه نمایید.

مهلت تحویل پاسخنامه تا ساعت ۲۳:۵۹ همان روز (جمعه) است. لازم به ذکر است که برای اطمینان از فرصت کافی برای بارگذاری پاسخ‌نامه دانشجویان در سامانه، مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا ساعت ۳ صبح شنبه مورخ یکم آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت. همچنین، تحویل تمرین ها پس از این زمان با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز شنبه (ساعت ۲۳:۵۹) امکان تحویل تمرین سری اول وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها، در طرح درس ریاضی عمومی ۱ به این آدرس قابل مشاهده است.

برای تحویل تمرین‌های خود حتما به موارد زیر عمل کنید:

۱. با توجه به اینکه در ساعات نهایی تحویل تمرین، ترافیک کاری سامانه cw افزایش پیدا می کند و امکان بروز مشکل در بارگذاری پاسخ نامه وجود دارد، خواهشمندیم از موکول نمودن بارگذاری پاسخ نامه به ساعات انتهایی خودداری نمایید.
۲. پاسخ نامه‌های ارسالی حتما به صورت دست نویس باشند، پاسخ نامه های تایپ شده قابل قبول نیستند.
۳. عکس هایی که از پاسخ نامه تهیه می شوند، حتما با نرم افزار camscanner اسکن نمایید تا هم حجم فایل کاهش یابد و هم پاسخ نامه ارسالی خوانا باشد.
۴. نهایت توجه خود را در خوانا و مرتب نوشتن پاسخ ها داشته باشید.
۵. هنگام گرفتن عکس، مراقب لرزش دست خود باشید تا عکس ها کیفیت لازم را داشته باشند.
۶. سعی کنید همه عکس هایی که تهیه می شوند با چرخش (rotate) یکسان باشند.
۷. فایل پاسخ نامه ارسالی فقط در قالب pdf باشد. از ارسال فایل zip یا عکس های جداگانه جدا خودداری فرمایید.
۸. حتما از بارگذاری درست تمرین خود در سامانه درس افزار مطمئن شوید و در پایان دکمه تحویل تمرین را بزنید.
۹. تقاضا می شود که پاسخ نامه ها حتما در سامانه cw بارگذاری شوند ولی در صورتی که به هر دلیل نتوانستید این کار را انجام دهید، پاسخ نامه خود را به صورت یک فایل pdf واحد به ایمیل درس به آدرس زیر
‏mbc.calculus.1@gmail.com
ارسال نمایید. ایمیل ارسالی باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی باشد. همچنین در قسمت عنوان ایمیل عبارت " تمرین تحویلی سری اول + شماره دانشجویی " را وارد کنید. نام فایل pdf باید برابر شماره دانشجویی باشد. توجه داشته باشید که باید دلایل شما برای ارسال پاسخ نامه از طریق ایمیل به اندازه کافی موجه باشد و لازم است مستندات خود مبنی بر عدم بارگذاری پاسخ‌نامه از طریق درس افزار را ذکر کنید. در غیر این صورت، اکیدا از ارسال پاسخ‌نامه از طریق ایمیل درس خودداری نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ معادلات دیفرانسیل
۳۰ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری سوم تمرین های تحویلی اين درس ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ بیست و نهم مهر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ سی ام مهر ماه است.

لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ سوم آبان ماه امکان تحویل تمرین سری سوم وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۳ ریاضی عمومی ۲
۲۷ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

به اطلاع می رساند، به جای تمرین‌ تحویلی این هفته، آزمونی به‌صورت کوتاه پاسخ در روز سه‌شنبه مورخ چهارم آبان ماه در سامانه درس افزار این درس برگزار خواهد شد.

دانشجویان درس باید متناسب با گروهی که در آن ثبت نام کرده‌اند، در ساعت کلاس خود در کلاس حاضر باشند و در این آزمون شرکت کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ ریاضی عمومی ۲
۲۰ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری دوم این درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۲۰ مهر ماه در سامانه درس افزار دانشگاه cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۲ مهر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۲۲ مهر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۲۳ مهر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.

از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۲ ریاضی عمومی ۱
۱۷ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵)

به اطلاع میرساند، کلاس های حل تمرین این درس از اين هفته، یکشنبه مورخ هجدهم مهر ماه، برگزار خواهند شد. برنامه شرکت در کلاس های حل تمرین به شرح زیر است:

یک شنبه ساعت ١٧:٣٠ تا ١٩:٣٠:

همه دانشجویان مهندسی عمران و همه دانشجویان مهندسی شیمی و نفت
دستیار آموزشی: آقای پورسلطانی
--------------

سه شنبه ساعت ١٧:٣٠ تا ١٩:٣٠:

همه دانشجویان مهندسی کامپیوتر و همه دانشجویان ریاضی و علوم کامپیوتر
دستیار آموزشی: آقای پورسلطانی
--------------

چهارشنبه ساعت ١٦ تا ١٨:

همه دانشجویان رشته مهندسی برق
دستیار آموزشی: آقای پورسلطانی
--------------

پنج شنبه ساعت ١٥ تا ١٧:

همه دانشجویان رشته مهندسی صنایع و همه دانشجویان مهندسی مکانیک و دریا
دستیار آموزشی: آقای نامنی
--------------

پنج شنبه ساعت ١٧ تا ١٩:

همه دانشجویان رشته های مهندسی هوافضا، مهندسی و علم مواد و فیزیک
دستیار آموزشی: آقای نامنی

لازم به ذکر است که دانشجویان ورودی ۹۹ و ماقبل آن می توانند در هر گروه حل تمرینی که با برنامه آنها هماهنگ است، شرکت کنند. اما دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ مجاز به اینکار نیستند و باید در گروههای مختص به خود طبق برنامه فوق، شرکت کنند.
همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این درس می توانید طرح درس ریاضی عمومی ۱ را با مراجعه به این آدرس مطالعه نمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ معادلات دیفرانسیل
۱۵ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس معادلات دیفرانسیل

سری اول تمرین های تحویلی اين درس ساعت ۲۳:۵۵ روز پنجشنبه مورخ پانزدهم مهر ماه روی سامانه درس افزار cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ نامه تا پایان روز جمعه مورخ شانزدهم مهر ماه است.

لازم به ذکر است که تحویل تمرین ها پس از این تاریخ با کسر نمره همراه خواهد بود. در ضمن پس از پایان روز دوشنبه مورخ نوزدهم مهر ماه امکان تحویل تمرین سری اول وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسر نمره در صورت تاخیر در تحویل تمرین ها به طرح درس معادلات دیفرانسیل به این آدرس مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ ریاضی عمومی ۲
۱۳ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۲

تمرین های تحویلی سری اول درس ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۳ مهر ماه در سامانه درس افزار دانشگاه cw بارگذاری خواهد شد. مهلت تحویل پاسخ‌نامه تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۵ مهر ماه است. لازم به یادآوری است که در صورت ارسال پاسخ تمرین ها در بازه زمانی بین روزهای پنجشنبه مورخ ۱۵ مهر ماه و پایان روز جمعه مورخ ۱۶ مهر ماه نمره تمرین های تحویلی از نصف نمره کل محاسبه خواهد شد.
از دانشجویان عزیز خواهشمندیم پاسخ هر سوال را در برگه ای به صورت تمیز و خوانا به همراه توضیحات مربوط به آن سوال نوشته و پاسخ های خود را با فرمت pdf در سامانه درس افزار درس بارگذاری کنند.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ ریاضی عمومی ۱
۱۰ مهر ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی عمومی ۱ (گروه های ۱ تا ۵) ورودی ۱۴۰۰

ضمن عرض خوش آمدگویی و آرزوی موفقیت برای شما، به اطلاع می‌رساند، کلاس‌های پشتیبان این درس از امروز عصر، شنبه مورخ دهم مهر ماه، برگزار خواهند شد. برنامه شرکت در کلاس های پشتیبان به شرح زیر است:

روز شنبه ۱۹:۳۰-۱۸:۰۰

گروه اول: همه دانشجویان رشته‌های مهندسی هوافضا و فیزیک
مدرس: آقای بیرامی امینلوئی

گروه دوم: همه دانشجویان مهندسی و علم مواد، همه دانشجویان مهندسی عمران، و آن دسته از دانشجویان مهندسی صنایع که گروه 3 درس 35311 را دارند.
مدرس: دکتر جمالی


--------------
روز دوشنبه ۱۹:۳۰-۱۸:۰۰

گروه اول: همه دانشجویان دانشکده مهندسی شیمی و نفت و آن دسته از دانشجویان رشته مهندسی صنایع که یکی از گروه های ۱، ۴ و ۵ درس ۳۵۳۱۱ را دارند.
مدرس: آقای بیرامی امینلوئی

گروه دوم: همه دانشجویان رشته مهندسی برق و آن دسته از دانشجویان مهندسی مکانیک که گروه ۱ درس ۳۵۵۲۸ را دارند.
مدرس: دکتر جمالی


--------------
روز چهارشنبه ۱۹:۳۰-۱۸:۰۰

گروه اول: همه دانشجویان دانشکده علوم ریاضی و آن دسته از دانشجویان مهندسی مکانیک که یکی از گروه‌های ۲،۳،۴ و ۵ درس ۳۵۵۲۸ را دارند.
مدرس: آقای بیرامی امینلوئی

گروه دوم: همه دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر و دانشجویان رشته مهندسی دریا که گروه ۱ درس ۲۸۹۳۷ را دارند.
مدرس: دکتر جمالی


لازم به ذکر است که برای کسب اطلاع از زمان کلاس‌های پشتیبان و لینک کلاس اساتید پشتیبان می‌توانید طرح درس ریاضی عمومی ۱ را با مراجعه به این فایل مطالعه نمایید.

کلاس‌های حل تمرین از هفته آینده شروع می‌شود و گروه‌های مربوط متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
اطلاعیه شماره ۱ ریاضی مهندسی
۳۱ شهریور ۱۴۰۰
با سلام

دانشجویان محترم درس ریاضی مهندسی

به اطلاع میرساند، کلاس درس ریاضی مهندسی (گروه ۱) از ساعت ۱۵:۰۵ الی ۱۶:۲۵ و کلاس درس ریاضی مهندسی (گروه ۲) از ساعت ۱۶:۴۰ الی ۱۸ برگزار خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
آغاز ترم جدید
۲۵ شهریور ۱۴۰۰
دانشجویان گرامی دروس پایه دانشکده علوم ریاضی
سلام،
در طول این ترم از طریق این سایت می‌توانید از اطلاعیه‌ها، تمرین‌ها، نمرات و ... مربوط دروس خود آگاه شوید.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه شما عزیزان