صفحه اصلی

ریاضی عمومی ۲: نمرات پایان‌ترم
۱۸ تیر ۹۸
جهت اطلاع دانشجویان گرامی درس ریاضی عمومی ۲

با سلام
ضمن اعلام نمرات پایان‌ترم این درس، توجه دانشجویان عزیز را به موارد زیر جلب می‌نماییم:
نمرات امتحان پایان‌ترم این درس در بخش نمرات قابل دسترسی است.
درخواست تجديد نظربا مراجعه به این لینک و تکمیل فرم مربوطه قابل ارسال است. لطفا در این مورد به موارد زیر توجه فرمایید:

  • آخرین مهلت ثبت درخواست، ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۱ تیر است.

  • هر دانشجو می‌تواند درخواست بازبینی مجدد را حداکثر برای دو سوال (به ترتیب الویت) و با ارائه دلایل و توضیحات کافی ارائه دهد.

  • لطفا پیش از ارائه هرگونه درخواست بازبینی، با مراجعه به پاسخ‌نامه منتشر شده، از دلایل درخواست خود اطمینان حاصل کنید و این دلایل را به همراه توضیحات کافی در فرم درخواست قید فرمایید.

  • درخواست‌های بازبینی که با ارائه توضحات مستدل کافی همراه نباشد، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. به طور خاص از درج عبارتهاى «لطفا با ارفاق بيشترى تصحيح كنيد»، «راه حل من مستحق نمره بيشترى است»، «لطفا مجددا بررسى كنيد. با تشكر!» و عبارتهاى مشابه خوددارى كنيد.

  • فقط در صورت وارد بودن اعتراض به سوال اول درخواست بازبینی سوال دوم مورد توجه قرار می‌گیرد و در صورت وارد بودن اعتراض دوم، برگه مجددا بازبينى خواهد شد.


در نهایت توجه فرمایید که ارائه درخواست‌های منطقی و مستدل قطعا موجب بالارفتن روال تصحیح و دقت بیشتر در تعیین نمرات نهایی خواهد بود. لذا خواهشمند است از هرگونه درخواست بازبینی بدون دلیل خودداری فرمایید. بدیهی است با توجه به دقت اضافی که برای بررسی درخواست‌های بازبینی توسط گروه مصححین صرف خواهد شد، احتمال هرنوع تغییر نمره مثبت و یا منفی پس از بررسی هر یک از درخواست‌های بازبینی وجود دارد.

با تشکر و احترام
گروه دروس پایه دانشکده علوم ریاضی